Тільки сьогодні, тільки у нас!
Одна з поширених прийомів - коли продавці виставляють житло по заниженою ціною, а в останній момент змінюють умови угоди і вимагають за квартиру або будинок набагато більшу суму. Зафіксувати домовленості краще відразу - в попередньому договорі . Обговоріть з власником розмір завдатку і включіть додатковий пункт про завдаток в попередній договір. Це зменшить ризики обох сторін. Якщо продавець відмовляється від угоди на умовах, зазначених в попередньому договорі, то повинен виплатити потенційному покупцеві завдаток у подвійному розмірі. А коли від угоди відмовляється покупець, завдаток йому не повертається.
Однокомнатные квартиры с отличной планировкой на novyeteremki.com.ua вы можете купить по хорошей цене.
«Хто продавець? Я Продавець?!"
Іноді власники нерухомості навіть не мають уявлення про продаж своєї власності - вони, наприклад, здають квартиру і їдуть за кордон, а житлоплощу потім кілька разів перепродають за підробленим паспортом або підробленої довіреності. При цьому технології, якими користуються шахраї, удосконалюються, і ніякі водяні знаки не можуть дати власнику стовідсоткової гарантії безпеки. Тому при підготовці до операції ми вимагаємо від ріелторів ідентифікувати особу власника іншими доступними способами - скажімо, під слушним приводом попросити продавця познайомити потенційних покупців з сусідами, які можуть підтвердити, що власник вже давно проживає тут.
Немає нічого більш постійного, ніж тимчасове
Ще одна схема (можливо, не шахрайська, але точно не дуже охайна) пов'язана з зареєстрованими власниками. Йдеться про альтернативні угодах (власники продають одну житлоплощу і набувають іншу), коли колишні власники не вважають за потрібне виписуватися з квартири заздалегідь, до її продажу. Оформленням відповідних документів вони зазвичай займаються вже після того як укладають угоду і переїжджають. І через якихось суто технічних причин: документи ще не готові, угода не завершена, колишні власники ніяк не можуть звільнити житлоплощу - оформлення реєстрації може затримуватися. У цьому немає ніякого криміналу.
Іноді, однак, у продавців немає чіткого розуміння, де вони зареєструються, продавши квартиру. Вас має насторожити, якщо на питання про майбутню реєстрації власники відповідають загальними фразами або взагалі ухиляються від відповіді. В цьому випадку відмовитися від угоди буде, можливо, правильніше, ніж купувати нерухомість з прописаними в ній людьми.
Бувають випадки, коли власники нерухомості після продажу - навмисне або через якихось складних життєвих перипетій - ніяк не можуть переїхати на нове місце. В результаті вони намагаються якомога більше «протриматися» в квартирі і не знімаються з реєстраційного обліку. Звичайно, після судового розгляду цих людей, швидше за все, виселять. Однак слухання справи може затягнутися, особливо якщо мова йде про неповнолітніх, літніх людей, інвалідів і т. Д. Тому необхідно, щоб ріелтор прояснив всі важливі нюанси з приводу прописки учасників угоди заздалегідь.