10 яскравих дизайн-проектів для вітальні з каміном

Збираючись створити в своєму новому заміському будинку вітальню з камінною зоною, дуже часто господарі стикаються з проблемою вибору певного стилю в дизайні інтер'єру. У цій статті ми покажемо вам кілька вдалих проектів професійних декораторів, які змогли обіграти камін як у класичній, так і в сучасній варіації.

Качественную мебель на заказ «MEBELTOV» сделать быстро и надежно.

Сучасний дерев'яний будинок

Перший варіант, який ми розглянемо, відноситься до однієї з найбільш популярних ідей для створення камінної кімнати - в новому дерев'яному будинку. При цьому сам камін найчастіше купується сучасний, а не традиційний кам'яний або цегельний. В такому випадку камін, як різко виділяється чорний предмет, слід поставити в центр, зробивши саме його фокусною точкою, симетрично оформленої з обох сторін.

Не варто намагатися іншими чорними акцентами обіграти наявність чорного каміна, хіба що ви не хочете створити свідомо темний інтер'єр. Краще зупинитися на попелястих, шоколадних і кремових відтінках, що ідеально підходять для дерев'яного будинку.

Класична естетика

Багато власників сучасних квартир хочуть поставити в своїй вітальні електричну варіацію каміна, щоб зробити кімнату більш затишною і домашньою. Тоді слід копіювати традиційні європейські апартаменти, в яких найчастіше використовується обробка стін деревом, меблі на тонких ніжках, кришталева люстра і великі дзеркала. На самому каміні обов'язково знайдіть місце для свічок, вази і настільної лампи.

Камін в сучасному інтер'єрі

Ще один прекрасний варіант того, як камін вписується в сучасний інтер'єр, ви знайдете на фотографії вище. Завдяки чорно-білому забарвленню камінного порталу він зливається із загальним інтер'єром кімнати.

Чорно-біла розкіш

У люксовому варіанті вітальні вам напевно сподобається ідея про чорно-білому інтер'єрі з використанням дизайнерських меблів, розкішного текстилю та якісної обробки камінного порталу натуральним каменем, металом або мармуром.

Провінційний шик

Традиційний камін з цегли найбільш органічно виглядає в інтер'єрах в стилі кантрі, Шеббі-шик, скандинавському мінімалізмі або Провансі. Тут камін найчастіше має оштукатурений білий фасад і дерев'яну або цегляну поличку, яка використовується для декору. Головне в такому випадку - зберегти атмосферу затишного вогнища, не перестаратися з яскравими предметами і сконцентруватися на якісної деревині і приємному текстилі.

Камін в еклектичною вітальні

У стилі еклектика дуже багато напрямків, і всі вони грунтуються на змішуванні декількох класичних стилів. У кожному інтер'єрі слід індивідуально підійти до декору каміна, але найпростішим варіантом буде рішення в білих або світлих тонах.

Старий непрацюючий камін

Якщо ви є власником старого будинку, камін або піч в якому вже не буде використовуватися, не поспішайте закладати осередок. Ви можете перекрити сам димар, а в каміні, як на поличці, поставити свічки і предмети декору.

Фальш-камін в сучасній вітальні

Фальш-камін може стати відмінним центром композиції всього інтер'єру і в сучасних стилях, якщо ви дозволите йому встати в центрі і посунете TV-зону.

Камін у вітальні в стилі богемного шику

Асиметричні стелажі, полиці для книг, консольні столики або тумби з обох сторін від каміна внесуть в настрій кімнати богемне чарівність.

Похожие страницы: