10 ідей для оформлення будинку

Фарба для обробки стін

При фарбуванні стін у дерев'яному будинку раджу вибирати свіжі відтінки, які зроблять ваш будинок світліше. Зверніть увагу на м'ятні або лавандові тони для стін. А ось яскравих чистих кольорів варто уникати.

Быстро и качественно напечатать баннер смогут наши специалисты.

Якщо ви категорично проти фарби, можна штучно зістарити одну зі стін або стелю. Так у вас з'являться нові фактури.

Сходи з системами зберігання

Сходи часто залишаються найбільш непомітними елементами в архітектурі будинку. Але ви можете перетворити її в одне з улюблених місць домочадців: наприклад, використовуйте стіни і простір під сходами для розміщення бібліотеки.

Геть порожні стіни

Для заповнення порожніх простінків відмінно підходять картини, постери або сімейні фотографії. Можна оформити їх в різні рами і розвісити в великій кількості. Чергуйте маленькі і великі формати.

Якщо ви захоплюєтеся колекціонуванням, використовуйте свої експонати: капелюхи, старовинні ракетки виглядають незвично і стильно.

більше зелені

При згадці заміського будинку відразу представляється зелений сад. Щоб рослини оточували вас протягом всього року, зверніть увагу на фітостени. Тим, хто не готовий до такого екстравагантного декору, пропоную розвісити на стіні горщики з кучерявими рослинами.

Друге життя плитки

Багато власників будинків цікавляться, чи є альтернатива традиційної цегляної і кахельної обробці каміна.

Якщо у вас залишилися залишки різної плитки, не викидайте їх, а розколіть на дрібні шматочки і викладіть ними піч. Вийде неповторний візерунок, який довго буде радувати око.

Текстиль для еркера

При оформленні еркера раджу вибирати текстиль світлих, стриманих відтінків, який лише підкреслить форму, але не «перетягне» на себе увагу. Адже найголовніше - вид за вікном.

За формою обмежень ніяких немає: римські штори, жалюзі, тюль або портьєри - вибирайте те, що вам більше до смаку.

нетипове зонування

Як виділити певну зону за допомогою килимів або перегородок знають всі. А що щодо зонування обробки? Нестандартна стикування підлогових покриттів (наприклад, плитки і масивної дошки) підійде для кухні або ванної кімнати.

Ліжка під дахом

Ламана або мансардний дах не привід перетворювати кімнату в підсобне приміщення. Додайте під дахом дитячу або кімнату для гостей. Ліжка в нішах будуть ізольовані з трьох сторін, а додати затишку можна за допомогою текстилю.

Дерево і плитка

Ванна кімната в будинку не обов'язково повинна бути викладена плиткою. Поєднуйте різні фактури: для підлоги підберіть керамічну плитку у вигляді строкатого килимка, а стіни пофарбуйте в різні кольори. Так дерев'яне приміщення не буде виглядати одноманітно.

більше світла

Основна проблема дерев'яних будинків - мало світла. Це в квартирі можна повісити одну люстру і її буде вистачати для освітлення приміщення. При такому ж сценарії в будинку буде багато темних кутів.

Використовуйте бра, настільні лампи і торшери: вони створять додатковий затишок ввечері.

Похожие страницы: