Котел електричний

Котел електричний - пристрій, що використовує для нагрівання води до потрібної температури електричну енергію. Основними конструктивними елементами електричних котлів є бак для води, теплообмінний пристрій, фільтр і ТЕН.

  • Вы можете купить удобный, качественный и надежный электрический котел Vaillant известного немецкого бренда по самой лучшей и приятной цене 

Електрокотел використовується сьогодні досить широко, однак повсюдного поширення в якості основного обладнання для забезпечення функціонування котелень заважає відносно висока вартість електроенергії. Проте, котли електричні мають досить істотні переваги в порівнянні з багатьма іншими видами котлів. Електричний котел надзвичайно стабільний, безпечний і надійний в роботі, він має високий значенням ККД.

Серед основних відмінностей між моделями котла електричного можна назвати потужність і фазность. Більшість сучасних різновидів електричних котлів випускаються в однофазних і трифазному варіантах. Котли потужністю більше шести кВт нерідко мають багатоступеневу систему управління, яка дозволяє контролювати потужність для більш економного витрачання електрічества.Vaillant - німецька компанія, один з лідерів в області виробництва обладнання для котелень. Вироби Vaillant - це зразок справжньої німецької якості в поєднанні з сучасними тенденціями в управлінні і дизайні. Продукція цієї фірми не раз удостоювався нагород від експертів з сучасного опалювального обладнання за свої виняткові якість, надійність і зручність використання. Для виготовлення продукції Vaillant використовуються якісні матеріали та власні патентовані технології компанії.

Vaillant відноситься до числа найбільших європейських компаній і на сьогоднішній день має представництва та виробничі бази в десятках країн світу (переважно - європейських). Окремий підрозділ компанії займається виключно дослідженнями і створенням нових технологій проізводства.Ежегодний оборот компанії Vaillant вимірюється мільярдами євро. Настільки високого рівня продажів Vaillant дозволив домогтися особливий підхід до питань підбору обладнання та матеріалів, застосування тільки високоякісної сировини і передових технологій. Також найважливішим елементом системи виробництва є строгий багатоетапний контроль якості і особиста відповідальність майстра за якість кожного окремо взятого екземпляра. Система менеджменту якості, прийнята в компанії Vaillant, відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 та екологічного стандарту ISO 14001. Котел газовий або електричний фірми Vaillant - це продукція найвищого класу, здатна задовольнити вимоги навіть найвимогливіших споживачів.

Котельне обладнання Vaillant добре відомому і російському споживачеві - в нашу країну воно поставляється вже близько десяти років. За такий короткий час газові та електричні котли Вайлант встигли завоювати широку популярність у споживачів, заслуживши репутацію надійного, безпечного і якісного обладнання.

Похожие страницы: