Оздоблення Фасада

Оздоблення штукатуркою

штукатурка

Це досить старий спосіб обробки, хоча популярний і сьогодні. Найчастіше можна зустріти штукатурки з різними добавками, зроблені на основі цементу. Серед сучасних розробок:

  • силіконові;
  • акрилові;
  • декоративні;
  • утеплені штукатурки.

Вибираючи один з видів штукатурки для обробки фасаду, спочатку переконайтеся в тому, що вона підходить для оздоблювальних зовнішніх робіт. Завдяки нанесенню штукатурки на стіну будинку, виходить рівна, гладка поверхня, яка робить стіну будинку ще теплішою і міцною.

Перш ніж наносити штукатурку, поверхню необхідно підготувати . Для цього її очищають від пилу і просочують ґрунтовкою. Щоб штукатурка краще трималася, вона армується сіткою.

Оздоблення плиткоюНайбільш популярними сьогодні видами штукатурки є «під шубу» і «короїд». Технологія нанесення декоративної штукатурки «короїд» схожа на нанесення звичайної штукатурки. «Під шубу» наноситься шляхом рівномірного наприскування розчину на поверхню через сито, осередки якого мають певний розмір.

У приватних будинках, як правило, використовують вініловий сайдинг, який відрізняється довговічністю і хорошими показниками зносостійкості. Бруд до такого матеріалу практично не прилипає. До того ж він не вигоряє на сонці, не схильний до корозії і гниття.

При обробці будинку сайдингом необхідно дотримуватися певних правил. Для початку складається попередній креслення. Стіни необхідно відчистити від навісних деталей, систем водостоків, підвіконних відливів, наличників і інших деталей, які виступають. Після цього поверхню перевіряється на відповідність рівню. Далі проводиться установка стартової смуги по контуру будівлі. По кутах кріпляться вінілові куточки.

На наступному етапі на фасад встановлюється решетування, для усунення можливих нерівностей стін. Під час установки панелей не потрібно забувати про невеликі зазорах, які залишають для стисків або розширень при перепадах температур.

Кріплення сайдинга виробляється за допомогою саморізів або цвяхів. Починати потрібно з дверних і віконних прорізів, воріт і т. Д. Останній ряд завжди монтується тільки після закріплення фінішної рейки.

Похожие страницы: