Елітна квартира. І знову про критерії вибору

Елітна нерухомість продовжує користуватися споживчої популярністю, незважаючи на всі явища економічної кризи. У той же час далеко не кожен бажаючий оселитися в цьому місті в розкішних умовах має чітке розуміння того, що варто розуміти під терміном «елітна квартира». Масова реклама забудовників, ріелторів і девелоперів призводить до сум'яття в умах покупців. Розбіжності в думках про те, яким критеріям має відповідати елітне столичне житло, величезні. Для кого-то елітна квартира - це апартаменти в два рівня, хтось думає, що право називатися елітними мають тільки пентхауси. Деяким здається, що така квартира повинна мати мінімум 200 квадратних метрів. Ну що ж, почасти вони мають рацію і такі характеристики притаманні елітної нерухомості.

Зручні та надійні квартири вибрати Ви можете на сайті http://tradicia.kiev.ua/ru/contacts/, а також отримати консультацію і купити за вигідною ціною.

Але є і нюанси, про які при необхідності вам зможуть розповісти співробітники агентств, які займаються орендою елітної нерухомості і її продажем . Такі об'єкти в першу чергу повинні володіти нетипової, просторою плануванням. У житлових просторах має бути достатньо світла, що проникає в квартиру завдяки панорамному склінню. Для елітних квартир характерно висока якість обробки і наявність дизайнерського ремонту із суворим дотриманням стильових стандартів. У будинках такого рівня повинні бути влаштовані інженерні комунікації високої якості, що забезпечують комфорт власників квартир.

Додаткові фактори

Але ці критерії не єдині для тих, хто цікавиться продажем елітної нерухомості. При наявності описаних вище чинників об'єкт навряд чи можна вважати елітним, якщо він не розташований в районі, що володіє гарною транспортною доступністю і розвиненою інфраструктурою. До речі, одним з додаткових критеріїв елітарності житлового комплексу є наявність в його структурі соціально-побутових об'єктів, з чиєю допомогою легко вирішуються щоденні нагальні проблеми власників квартир. Елітний комплекс повинен знаходитися в хорошій доступності для медичних, розважальних, торгових закладів. Його відмінною рисою є наявність цілодобової охорони, що користується сучасними засобами відеоспостереження та контролю доступу.

Але якщо з критеріями елітарності все йде більш-менш просто, то ось з покупкою елітної квартири самостійно не все так легко, як здається. Будучи непрофесіоналом важко зорієнтуватися в реальний стан справ, легко заплутатися в пропозиціях і переплатити. У цьому випадку звертайтеся до професіоналів ринку, які працюють в агентствах преміальної нерухомості столиці. Ці фахівці, користуючись власним досвідом, кваліфікацією і базою даних елітних об'єктів допоможуть вдало провести операцію, гарантуючи її юридичну безпеку.

Похожие страницы: